भिडिओमनोरञ्जनसमाचार

करन सुनार,रेकिशा खत्री र मानव के.सीको अभिनित म्यूजिक अर्को व्वाइफ्रेण्ड बजारमा  

नेपालअखबार, काठमाडौँ । कलाकार करन सुनार,रेकिशा खत्री र मानव के.सीको अभिनय समेटिएको म्युजिक अर्को व्वाइफ्रेण्ड’ सार्वजनिक गरिएको छ । नविन गौतम र प्रिति आलेको स्वरमा रहेको अर्को व्वाइफ्रेण्ड ओएसआर डीजीटलको युट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक भएको छ  ।
शब्द लेखन तथा संगितमा निकै राम्रो प्रतिभा भएका नविन गौतमको गितले हालचालका यूवा पुस्ताका लागि मन छुने शब्दहरुले सजाएको गित रहेको छ । कला र गला भएता पनि आर्थिक अभावका कारण गित बजारमा ल्याउन नसक्नुको पिडा सर्जकलाई मात्र थाहा हुन्छ । यसका लागि तयार भएर आएको छ सबैका मन मन्दिरमा रहने शब्द साथी बच्चा देखि बृद्धका लागि साथ दिने अभियान रहेको साथी मिडिया प्रा.लि. यसले यस्तै कला कला भएका ब्यक्तिहरुको सधै साथ दिन्छ । यसमा अझै महत्वपूर्ण भूमिकाको रुपमा सचन विश्वकर्मा र मानव के.सीले निकै उत्साहका साथ सहयोग गरी मानवीय भावनालाई उजागार गर्नु भएको छ ।

the authoradmin