राजनीतिसमाचारसमाजहाइलाइट-समाचार

नेकपा एकीकृत समाजबादी पार्टीकाअध्यक्ष नेपालद्वारा कमला नदी कटानको अवलोकन

Nepal Akhabar

नेपालअखबार, काठमाडाैं । नेकपा एकीकृत समाजबादी पार्टीका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल  सहितको टोलीले धनुषा जिल्लामा पर्ने कमला नदी कटानले पारेकाे प्रभावभएकाे क्षेत्र अवलोकन गरेका छन् । धनुषा जिल्लाको कमला र जनकनन्दिनी पालिकाको ४१९६० कित्तमा रहेकाे ७६००बिघा, ५००० हेक्टर जमिनका साथै  सात हजार परिवार अठाइस हजार व्यक्ति  कमला नदीकाे बाढीले प्रत्यक्ष प्रभाव पारेकाे अध्यक्ष नेपालले जान्कारी दिए । कमला नदिले  सिरहा  जिल्ला तर्फ १५०० बिघा  जग्गा नदीले कटान गरेकाे अवस्था  अवलोकन गरेका छन् । No description available.

नेकपा एकीकृत समाजबादी पार्टीका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री माधवकुमार नेपाल सहितको टोलीमा पार्टीका अन्य नेताहरू सहित २५  जनाको टोली पुगेकाे थियाे । कमला नदिकाे बढिले हरेक वर्ष १२ं५ किलाेलिटर लम्बाइ र ७००देखि १८०० (औसत १ कि .मि )मा नदीले कटान गरेकाे हुदा अध्यक्ष नेपालले  दिर्घकालिन समाधानका लागि पहल गर्ने बताएका छन् । No description available.No description available.No description available.No description available.

the authoradmin