समाचार

पर्सामा जी.पी फाउण्डेशनले युवा सम्मेलन सम्पन्न

Nepal Akhabar

इलानअलि,  वीरगंज । नेपाली राजनितिका शिखर पुरुष तथा गणतन्त्र नेपालका प्रथम प्रधानमन्त्रि स्व गिरिजा प्रसाद कोईरालाको नाममा सञ्चालित जी.पी फाउण्डेशन पर्साले  एक र्कायक्रमका बिच पर्साका सक्रिय युवाहरुलाई फाउण्डेशनमा सामेल गरेको छ ।
देशका युवा र्कणधार हुन स्व गिरिजा प्रसाद कोईरालाले देखेका सपना युवाहरुको काधमा रहेको फाउण्डेशन पर्साका अध्यक्ष मोहम्मद सहाबुदिनले युवाहरुलाई प्रेरित गर्दै मन्तब्य राखेका थिए ।
कोईरालाले देखाएको सहमति, सहकार्य र एकताको खाचो अहिले पनि उतिकै सान्दर्भिक रहेको उहाले बताए । वीरगंजका १२५ जना युवाहरुलाई साथमा लिएर जी.पी फाउण्डेशनले स्व गिरिजा प्रसाद कोईरालाको सपना अब १२५ जनाको कान्धमा बाटेको नेपाली काग्रेसका वडा नं ३ का बुथ सभापति शेख नेजामुदिनले जिकिर गरेका थिए ।
युवा दस्ताले बब गिरिजा प्रसादको सपना घर घरमा लग्ने तथा समाजिक र्कायमा सामेल भई स्व गिरिजा प्रसाद कोईराला सपना पुरा गर्न युवाहरुले प्रतिबद्धता समेत जनाएका छन ।

र्कायक्रममा फाउण्डेशनका सचिव धिरज गुप्ता, सदस्य महबुब अलि,नेपाली काग्रेसका नेता शेख नेजामुदिन, फाउण्डेशन ईकाई समिति छपकैयाका अध्यक्ष सदिप केवट सञ्चारकर्मी प्रणय साह लगायतका व्ष्तिmहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

the authoradmin

Leave a Reply