मनोरञ्जनसमाचारसमाज

ग्ल्याम नेपाल इन्टेनेशनलमा सहभागी हुने अन्तिम २४ प्रतिस्पर्धीहरू सार्वजनिक

Nepal Akhabar

नेपालअखबार, काठमाडौँ । प्रारम्भ प्रडक्सनको आयोजनामा ग्याम नेपाल इन्टेनेशनलमा सहभागी हुने अन्तिम २४ जना प्रतिस्पर्धीहरू सिल्भर योकमा आयोजित एक कार्यक्रमको बीच सार्वजनिक भएका छन् ।

ग्याम नेपाल इन्टेनेशनलले एक समारोहका बिच अन्तिम २४ जना प्रतिस्पर्धीहरू सार्वजनिक गरेको हो ।

जसमा आचँल शाह, उरूषा भण्डारी, स्विकृति राज भण्डारी, साइमन प्रेमा गिरि, संस्कृति भट्ट, साक्षी बास्तोला, राजश्री थापा, पूर्णिका सिजापति, पुजनी शाह, प्रज्ञा भण्डारी, पुरू लामा, नफिसा श्रेष्ठ, नविना डंगोल, मोनिशा अधिकारी, मानुसी गिरि, कृपा श्रेष्ठ, कामना काफ्ले, होलिस्का कोइराला, वर्षा भण्डारी, अर्विशा थापा, अनिशा शाही ठकुरी, अञ्जिला गिरि र अदिति अधिकारी रहनु भएको थियो ।

प्रारम्भ प्रडक्सनका डाइरेक्टर पवन आचार्यले, ‘विश्वव्यापी रूपमा महिलाहरूको स्तर वृद्धि तथा क्षमता अभिवृद्धिका लागि ग्याम नेपाल इन्टेनेशनल आयोजना गरिएको बताउनुभयो ।’ उहाँले, ग्ल्याम नेपाल इन्टेनेशनलको आगामी भदौ २९ गते फाइनल हुन गइरहेको समेत जानकारी दिनुभयो ।

फेसन डिजाइनहरु अस्मिता रिमाल, प्रतिमा चौधरी, स्वयं गौतम, सविन दुंगाना, श्वेता प्रधान, सवि भण्डारी, रिना चौलागाईं, राजन शाह र आर्जो श्रेष्ठको डिजाइनमा निर्माण गरिएको कपडाको फाइनल सो भने सेपटेम्बर १६ मा हुनेछ ।

ग्याल नेपाल इन्टरनेशनलको आयोजका समितिमा पवन आचार्य, अभिविन्द खनिया, सविता कार्की, ह्याप्पी आचार्य, आयुष केसी र सुश्मा कार्की रहनु भएको छ । ग्ल्याम नेपाल इन्टेनेशनलको यो तेस्रो संस्करण हो ।

the authoradmin